24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Навчання для роботодавців
 
15.06.2017  |  С. Ковч, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ратнівського РЦЗ версія для друку
Навчання для роботодавців

 

миронюкДля проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців району Ратнівський районний центр зайнятості 15 травня провів бліц-навчання про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105 «Про затвердження порядку виплати компенсації підприємствам, установам та організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період». У заході взяли участь представники Територіальної інспекції з питань праці у Волинській області, управління соціального захисту та роботодавці району.

Директор центру зайнятості Іван Миронюк інформував про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, який розміщений на порталі Державної служби зайнятості, підготовка відеорезюме тих, хто шукає роботу, відеопрезентацій вакансій, відеоспівбесід із роботодавцями; створення електронного кабінету роботодавця, що дозволить співпрацювати з центром зайнятості на відстані.

Про кількість підприємств та мобілізованих працівників, відшкодування компенсації та внесення змін до порядку виплати, правильність оформлення документів розповів начальник відділу з питань трудових відносин та державної експертизи умов праці управління соціального захисту населення Ратнівської РДА Марія Токарська. Ніна Бляшук, головний державний інспектор праці Територіальної інспекції з питань праці у Волинській області, зробила акцент на додержанні роботодавцями вимог чинного законодавства про працю при мобілізації працівників. 

Спілкування проходило у довірливій атмосфері. Кожен учасник бліц-навчання отримав набір роздаткового інформаційного матеріалу та почерпнув багато корисної інформації під час заходу та обміну досвідом з колегами.