21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Професій у світі багато!
 
16.06.2017  |  Володимир-Волинський МЦЗ версія для друку
Професій у світі багато!

 

16,06Початок літа, довгоочікувані канікули – найкраща пора для кожного школяра. Щоб відпочинок запамятався надовго та приніс багато приємних вражень, працівники пришкільних оздоровчих таборів докладають чимало зусиль. В свою чергу, фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості запропонували учням гімназії ім. О. Цинкаловського участь у інтерактивному заході «Мандрівка у світ професій».

Для того, щоб інформація була цікавою, а захід змістовним, усе відбувалося в ігровій формі. Школярики вивчали віршовану абетку професій, слухали казки, переглядали відеоролики профорієнтаційного спрямування. Відгадування загадок про професії та знаряддя праці дуже захопило учасників і як наслідок – позмагатися у конкурсі зголосилися майже усі. Діти з радістю доповнювали прислівя про працю, а їх вони знають багато. Коли ж ведучі попросили на закінчення заходу висловити основну його думку, то почули таку відповідь: «Професій у світі доволі, головне - зробити вибір, який до душі, за здібностями і бути майстром своєї справи».

Усі учні отримали невеличкі призи та розмальовки про професії, що неабияк потішило малечу. Ця зустріч дала можливість не тільки цікаво та весело провести дозвілля у таборі, а й отримані знання про свідомий вибір професії у майбутньому.

 

 

 

 

16,006