20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

У роботі з демобілізованими нема дрібниць
 
16.06.2017  |  Любов Олексюк, начальник відділу взаємодії із роботодавцями Старовижівського РЦЗ версія для друку
У роботі з демобілізованими нема дрібниць

 

У Старовижівському районному центрі зайнятості 15 червня відбулося бліц-навчання для роботодавців щодо дотримання чинного законодавства про працю, зайнятість, забезпечення соціальних гарантій учасників АТО та демобілізованих. Що зазначена проблема вкрай злободенна, засвідчила присутність на заході заступника голови райдержадміністрації Петра Філюка, головного державного інспектора управління Держпраці у Волинській області Уляни Коваль, інших офіційних осіб та посадовців.

Директор районного центру зайнятості Віталій Павлов, зазначивши важливість і пріоритетність в роботі соціальних служб якнайповнішого виконання ними передбаченого чинним законодавством соціальних послуг для мобілізованих і демобілізованих осіб у особливий період, а також членів  їх сімей.

Розмову підтримала головний інспектор управління Держпраці у Волинській області Уляна Коваль, котра вичерпно відповіла на усі запитання учасників бліц-навчання, навівши конкретні приклади, як чинити у тих чи інших випадках.

Про законодавчі зміни до порядку виплати компенсацій підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийнятих на військову службу за контрактом проінформувала присутніх головний спеціаліст управління соціального захисту населення району Ганна Філонюк.

Зацікавила роботодавців і діяльність служби зайнятості у підтриманні конкурентоспроможності на ринку праці демобілізованих осіб, котрі були призвані на військову службу в особливий період, про яку доповіла учасникам навчання начальник відділу взаємодії із роботодавцями районного центру зайнятості Любов Олексюк.