24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Бліц-навчання у Турійську
 
16.06.2017  |  Юрій Квачук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Турійського РЦЗ версія для друку
Бліц-навчання у Турійську

 

15 червня у Турійському районному центрі зайнятості проведено бліц-навчання для роботодавців на тему: «Законодавча підтримка мобілізованих, демобілізованих осіб, учасників АТО, звільнених із строкової служби. Додержання вимог законодавства про працю при мобілізації працівників». До участі були запрошені як роботодавці, на підприємствах яких працюють демобілізовані особи, призвані до армії, ті що служать на контракті, та ті, в яких таких осіб немає. Адже в сучасній ситуації на Україні треба бути готовим до всього.

Про додержання вимог законодавства про працю при мобілізації працівників розповідала заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів України управління Держпраці у Волинській області Наталія Ганя. Вона повідомила про новини у законодавстві про працю, зокрема, стосовно питань мобілізації, призову та інше. Також згадувала про законодавчі зміни, що плануються у найближчому майбутньому.

Питання виплати компенсації підприємствам, установам за організаціям середнього заробітку за працівників призваних на військову службу, мобілізованих та прийнятих на службу за контрактом висвітлювала Людмила Догойда– завідувач сектором потерпілих під час аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення.

Про підтримку конкурентоспроможності на ринку праці демобілізованих працівників розповідав провідний фахівець з питань зайнятості Юрій Квачук. Він розповідав про можливість навчання та перенавчання демобілізованих, надання компенсації єдиного внеску при прийнятті на роботу осіб, що звільнилися  із строкової військової або альтернативної служби, учасників АТО.

З підсумковим словом виступали директор центру зайнятості Олександр Швець та заступник начальника управління соціального захисту населення Сергій Хомич.