21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Роботодавці Ковельщини дізналися у центрі зайнятості про законодавчі новинки
 
16.06.2017  |  Г. Ващук, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ковельського МРЦЗ версія для друку
Роботодавці Ковельщини дізналися у центрі зайнятості про законодавчі новинки

Задля поінформованості роботодавців про законодавчі зміни до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям середнього заробітку за працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період, 15 червня в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбулося бліц-навчання для роботодавців. На захід запросили 27 роботодавців Ковельщини. Також у його проведенні взяли участь соціальні партнери служби зайнятості: Управління Держпраці у Волинській області, Управлінь соціального захисту населення міста та району.

До присутніх спершу звернулася заступник директора міськрайонного центру зайнятості Світлана Горпинко з інформацією про пріоритети роботи служби зайнятості у 2017 році. Ознайомила присутніх із місцевим ринком праці, поінформувала про налагоджену співпрацю із роботодавцями, їхню участь у забезпеченні зайнятості населення.

Головний спеціаліст Управління соціального захисту населення м. Ковеля Ольга Гаврилюк розповіла присутнім зміни, що були внесені до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015р. №105. На продовження теми, її колега, начальник відділу праці Управління соціального захисту населення Ковельської РДА Олена Чаюк, наголосила, що для отримання компенсації з бюджету середнього заробітку підприємства, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи, фізичні особи-підприємці протягом трьох місяців з дня набрання чинності вищезазначеної постанови подають органам соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації за встановленою формою. Це питання жваво обговорювали роботодавці. До прикладу, ВСП «Локомотивне депо», ТОВ «Волинь-Кальвіс», відділ освіти Ковельської РДА уже отримали компенсацію з бюджету і надавали слушні поради іншим роботодавцям.

Чимало запитань роботодавці скерували головному державному інспектору управління Держпраці у Волинській області Олені Сорокіній. На всі ці складні питання роботодавці отримали вичерпні відповіді. Фахівець також надав детальні роз’яснення і зауважив, що у разі нехтування правами своїх працівників їм доведеться сплатити значно більші кошти.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Ганна Ващук нагадала роботодавцям про послуги, сучасні електронні сервіси державної служби зайнятості (відеорезюме, скайп-співбесіда, електронний кабінет). Наголосила на обов’язковості подання вакансій (за формою №3-ПН) до центру зайнятості, в тому числі держустановами та комунальними підприємствами.

На завершення бліц-навчання присутні роботодавці висловили організаторам заходу свої пропозиції, побажання.