24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Професійні дні

18 червня - День медичного працівника
 
16.06.2017  |  Ковельський МРЦЗ версія для друку
18 червня - День медичного працівника

 

 Кожному із нас не раз у житті доводилося  звертатися до лікарів. Медична справа – важка й відповідальна, але, водночас, найгуманніша і вкрай необхідна. Адже, що може бути важливішим, ніж життя людини і її здоров'я? Медичні працівники поліклініки та Центру первинної медико-санітарної допомоги Ковельського міськрайонного територіального медичного об`єднання (МТМО) щодня й щохвилини стоять на сторожі цих найдорожчих цінностей. Милосердя і гуманність стали для них покликанням, а самопожертва і вірність обраному шляху – невід'ємною складовою професії. 

Ковельське міськрайонне територіальне медичне об`єднання – це сучасний комплекс лікувально-профілактичних закладів, які пов’язані між собою організаційно і функціонально, та об’єднуються за територіально-галузевим принципом, що забезпечує доступність отримання громадянами медичної допомоги. Ковельське МТМО оснащене новітньою лікувально-діагностичною базою.

До складу Ковельського МТМО входять: центральна районна лікарня на 515 ліжок, пологовий будинок на 130 ліжок з жіночою консультацією, стоматологічна поліклініка, Голобська районна лікарня на 80 ліжок, центр первинної медико-санітарної допомоги, в складі якого є 14 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 72 фельдшерсько-акушерських пункти.

Нині в Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні трудиться 1471 працівник, в тому числі 100 осіб з інвалідністю. З березня 2015 року очолює колектив представник молодого покоління медиків — організатор охорони здоров'я, лікар-уролог Олег Самчук.

Установа тісно співпрацює із Ковельським міськрайонним центром зайнятості з питань добору працівників, укомплектування вакансій. Так, з початку року працевлаштовані 44 особи. Продовжується підбір працівників на актуальні вакансії, зокрема, фармацевта, завідувача господарством, механіка, інженера-будівельника.

Партнери активно беруть участь у заходах, організованих службою зайнятості. Днями були учасниками бліц-навчання, де були мобілізовані працівники.

З нагоди професійного свята Ковельський міськрайонний центр зайнятості щиро вітає усіх медичних працівників. Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, щастя, миру, милосердя та любові до ближніх.