21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

За мобілізованого працівника передбачено компенсацію
 
16.06.2017  |  Вадим Садовський, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенського РЦЗ версія для друку
За мобілізованого працівника передбачено компенсацію

Изображение 00515 червня у Рожищенському районному центрі зайнятості  відбулося бліц-навчання роботодавців на тему: «Порядок виплати компенсації середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації» за участю фахівців районної служби зайнятості, управління соціального захисту Рожищенської районної державної адміністрації та головного державного інспектора праці управління Держпраці у Волинській області Марії Мосур.

Відкрила захід, на який зібралося понад двох десятків слухачів, директор Рожищенського районного центру зайнятості Лариса Вишневська, яка привітала учасників семінару, побажавши їм плідної роботи та конструктивного діалогу, спрямованих на поглиблення подальшої співпраці роботодавців та районної служби зайнятості. Також Лариса Павлівна поінформувала присутніх про основні тенденції на локальному ринку праці, порівнюючи їх з аналогічними даними минулих років, детально зупинилась на окремих видах послуг, які надаються службою зайнятості роботодавцям.   

Головний державний інспектор управління Держпраці у Волинській області Марія Мосур акцентувала увагу запрошених на питаннях легалізації тіньової зайнятості, своєчасності та повноти оплати праці, тривалості робочого часу і його правильному документальному відображенні, ведення обліку робочого часу найманих працівників, надання їм відпусток, нарахування та виплат різного роду індексацій та компенсацій тощо. В той же час вона звернула увагу учасників заходу на запровадження значних штрафних санкцій, які віднедавна накладаються за різного роду порушення трудового законодавства. Також Марія Мосур відповіла на численні запитання та на конкретних прикладах роз’яснила окремі спірні ситуації, які виникають при різному трактуванні норм чинного законодавства про працю та зайнятість. Окремо головний державний інспектор зупинилася на додержанні трудових прав мобілізованих працівників.

Изображение 004Продовжила бліц-навчання фахівець управління соціального захисту Рожищенської районної державної адміністрації Тетяна Кропива, яка ознайомила присутніх із основними законодавчими нормами, а також останніми змінами та доповненнями, що регламентують порядок виплати компенсації у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації. Тетяна Кропива поінформувала роботодавців щодо кола суб’єктів, які мають право на отримання вищевказаних компенсаційних виплат, повідомила про строки виплати компенсації та порядок її оподаткування, а також наголосила на правильності заповнення та своєчасності подання документів, необхідних для отримання виплат.  

На завершення усі присутні подякувати за організацію заходу і висловили побажання і надалі проводити подібні навчання в стінах центру зайнятості, адже вони сприяють підвищенню рівня знань та допомагають уникати багатьох помилок у майбутньому.

Изображение 006