21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Молодь поінформували про торгівлю людьми
 
16.06.2017  |  Г. Ліщук, провідний фахівець із питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Маневицького РЦЗ версія для друку
Молодь поінформували про торгівлю людьми

жертваДля поширення інформації про ризики потрапляння до шахрайських схем та ситуацій пов’язаних з торгівлею людьми при виїзді за кордон, аби працевлаштуватися, провели профінформаційний захід на базі Центру професійної кар’єри Колківського ВПУ для учнівської молоді.

Участь у семінарі «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми» взяли фахівець із профорієнтації Маневицького районного центру зайнятості Ганна Ліщук та керівник Маневицького бюро правової допомоги Наталя Зоря.

Лектори мали на меті розширити уявлення та поглибити розуміння причин і наслідків про трудову міграцію, торгівлю людьми та експлуатацію дитячої праці.

Торгівля людьми, на жаль, сьогодні залишається поширеним явищем. Вона є злочином, що грубо порушує права людини. Використовуючи економічні негаразди, високий рівень безробіття та недосконалість правового захисту, злочинці створили досить добре організовану мережу з переправи українських громадян, особливо громадянок, за кордон задля працевлаштування.

Фахівець центру зайнятості розповіла про небезпеку нелегального працевлаштування за кордоном. Легковажне ставлення до роботи за кордоном може завдати неабиякої шкоди: обмеження права подальшого виїзду та роботи за кордоном, обмеження свободи, втрата здоров’я чи навіть життя. Саме через легковажність та недостатню поінформованість про реалії такого працевлаштування українці опиняються в скрутних ситуаціях.

Наталя Зоря розповіла про діяльність бюро, ознайомила присутніх з основами законодавства України у сфері працевлаштування, наслідками нелегальної трудової міграції, правовим захистом громадян, які перебувають за кордоном.

На завершення зустрічі Ганна Ліщук – фахівець центру зайнятості - зазначила, що будь-яка нелегальна праця несе в собі великий ризик стати жертвою трудової експлуатації або навіть торгівлі людьми.

Присутні отримали буклети, що містять контактні дані Маневицького бюро правової допомоги.