21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Професійна орієнтація молоді Луцька
 
16.06.2017  |  Юлія Харічкова, начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ версія для друку
Професійна орієнтація молоді Луцька

юлляхарДиректор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова 16 червня провела робочу зустріч з начальником Управління освіти Луцької міської ради Зіновією Лещенко. Під час зустрічі обговорили питання професійної орієнтації учнівської молоді.

Вибір професії – справа відповідальна і непроста. Вперше питання вибору майбутньої професії постає ще в школі. Саме тоді, на етапі вступу у доросле життя, школярів охоплює розгубленість: ким бути, куди піти вчитися і що, власне, робити після довгоочікуваного випускного балу. Поряд з батьками та вчителями допомогти юнакам і дівчатам розібратися у різноманітті професій та зробити правильний свідомий вибір допомагають працівники служби зайнятості.

Фахівці Луцького міського центру зайнятості у 2017 році провели 63 заходи з професійної орієнтації учнівської молоді для 3 422 учнів:

- виїзні профорієнтаційні заходи;

- інтерактивні заходи (змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий тощо);

- дні відкритих дверей центру зайнятості;

- акції «Випускник»;

- професіографічні екскурсії на підприємства міста Луцька;

- групові профконсультації із застосуванням психологічного тестування;

- профінформаційні групові заходи для молоді, у тому числі учнівської;

- профорієнтаційні уроки.

Для 1 228 учасників пришкільних оздоровчих таборів проведено 12 заходів з використанням активізуючи методик, конкурсів, вікторин та розваг.

юляхарФахівці Луцького міського центру зайнятості системно проводять роботу з школярами, впроваджуючи новинки – анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, професіографічні екскурсії на тролейбусі по місту Луцьку.

Під час зустрічі наголошено про необхідність подання інформації про попит на робочу силу (вакансії) до служби зайнятості та підбито підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік, обговорено можливості подальшої співпраці. Адже профорієнтація є суттєвою складовою підготовки учнів до самостійного життя, а центри зайнятості виступають ініціаторами та партнерами педагогічних колективів в організації та проведенні профорієнтаційної роботи з шкільною молоддю.