25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Світ творчих професій
 
19.06.2017  |  Л. Нестерук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Камінь-Каширського РЦЗ версія для друку
Світ творчих професій

 

Ось і настали літні канікули. Зявилося більше часу, щоб відпочивати, зайнятися справами до душі, поринути у світ професій. З великим захопленням діти відвідують культурно-масові заходи. 16 червня до роботи викладачів та майстрів будинку дитячої та юнацької творчості долучилися фахівці Камінь-Каширського районного центру зайнятості.

Мета цього заходу – допомога у професійному самовизначенні, ознайомити школярів з широким спектром світу професій, акцентувати увагу на актуальних професіях, які затребувані на ринку праці та навчальних закладах, що здійснюють професійну підготовку. Більше того, націлити на світ професій творчо. Адже фахівці центру зайнятості переконували, що в час, коли суспільство розвивається швидкими темпами, впроваджуються нові технології, лише творча особистість спроможна створювати, управляти, пропонувати нові напрямки розвитку, знаходити шляхи виходу зі складних нестандартних ситуацій. Тому варто забезпечувати кожній дитині можливість використання свого творчого потенціалу.

Під час заходу провели конкурс малюнків, обговорили творчі роботи. Діти розповідали про свої мрії щодо вибору професії, а також професії своїх батьків. Жваво і весело хлопці та дівчата відгадували загадки про професії.

На завершення заходу дітям побажали, щоб їхні захоплення переросли у професію. Подякували за щиру любов, за тепло, яке дарують дорослим.