21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Служба зайнятості інформувала про вимоги чинного законодавства
 
19.06.2017  |  Ковельський МРЦЗ версія для друку
Служба зайнятості інформувала про вимоги чинного законодавства

 

Традиційно тиждень в Ковельській районній державній адміністрації розпочався із щотижневої оперативної наради, яку провів заступник голови Роман Кульцман, за участю голови та секретаря Ковельської районної Ради, начальників відділів та управлінь району.

Серед обговорюваних питань: оформлення оренди земель, хід польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району, надання соціальних виплат, проведення спортивних та культурних заходів.

Начальник відділу Ковельського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Максимук поінформувала про необхідність, відповідно до чинного законодавства, подавати інформацію про наявні вакансій до служби зайнятості держустановами та комунальними підприємствами району. Наголосила, що відповідно до п. п. 4 п. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення», роботодавці зобов’язані подавати центру зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії) за формою №3-ПН. Начальникам управлінь та відділів роздано матеріали щодо попиту на робочу силу.

На завершення наради заступник голови РДА дав низку доручень начальникам відділ та управлінь, закликав представників адміністрації максимально попрацювати над вирішенням завдань поставлених перед структурними підрозділами та побажав усім вдалого, результативного робочого тижня.