24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Власна справа

Обговорили перспективи самозайнятості
 
19.06.2017  |  Марія Серединська, провідний фахівець з питань зайнятості Локачинського РЦЗ версія для друку
Обговорили перспективи самозайнятості

майстер-класУкраїнське село має надзвичайно багату культуру, самобутній побут, даровані природою мальовничі ландшафти, а також лікувально-рекреаційні ресурси. А ще багате добрими і працьовитими людьми. Водночас, гострою проблемою багатьох сіл є надлишок робочої сили. Враховуючи відсутність капіталовкладень на створення нових робочих місць у сільській місцевості України, важливим напрямком роботи служби зайнятості є приділення уваги тим галузям, які не потребують для свого розвитку великих коштів. До таких галузей належить сільський зелений туризм. Ні для кого не секрет, що в селах з відповідною рекреаційною базою та розвинутою інфраструктурою, завжди було багато відпочиваючих.

Саме тому Локачинський районний центр зайнятості у рамках освітнього проекту «Школа підтримки культури та туризму» і збирає у своїх стінах безробітних, щоб відкрити нові можливості зеленого туризму. Підказати, показати, переконати, як можна за свою щоденну клопітку роботу отримувати певні статки.

Вже стало доброю традицією семінари «Школи підтримки культури та туризму» завершувати майстер-класами. До центру зайнятості завітала Людмили Мащук, майстриня з відродження народних ремесел.

Цей захід провели, аби показати безробітним потенціал самозайнятості на селі.