24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Співпраця триватиме
 
19.06.2017  |  Валерій Воробей, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Луцького МЦЗ версія для друку
Співпраця триватиме

 

комбінатНа виконання доручення Волинського обласного центру зайнятості щодо активізації співпраці з роботодавцями, тривають індивідуальні зустрічі фахівців Луцького міського центру зайнятості з керівниками комунальних та державних підприємств міста.

Директора КП «Комбінат шкільного та студентського харчування» Світлану Шмід із робочим візитом відвідала директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова.

Підприємство, де працює понад 100 працівників, забезпечує харчуванням дітей у 23 школах міста. Заклад є самоокупний і прибутковий. Комунальне підприємство здійснює організацію харчування, згідно з договором з управлінням освіти (пільгові категорії), і за батьківські кошти, і у вільному продажу.

За надання високоякісних конкурентоспроможних послуг з організації шкільного харчування та постачання якісних готових страв і за підсумками економічної діяльності та громадської активності 2016 року підприємство було присуджено "Золотий символ якості національних товарів та послуг України" з врученням ексклюзивного золотого диплома, електронного логотипа цього символу українською та англійською мовами та Сертифіката на право використання.

Керівнику Луцького комбінату шкільного і студентського харчування Світлані Шмід присвоєно Почесне звання "Кращий керівник року" з врученням відповідного знака з іменним посвідченням. Золотий символ якості вручається підприємствам і компаніям за міжнародними правилами "Корпоративно-соціальної відповідальності", відповідно до яких компанія бере на себе відповідальність за якість продукції, її вплив на споживачів та навколишнє середовище.

Під час зустрічі Світлану Василівну ознайомили з послугами, які надає роботодавцям служба зайнятості. З’ясували, що хоча великої плинності кадрів немає, а заробітна плата достатньо висока, на підприємстві працює чимало пенсіонерів, дехто планує піти в допологову відпустку і вже восени виникне необхідність в 7 працівниках. Керівники домовились, що впродовж літа Луцький міський центр зайнятості допоможе в підборі кадрів. Співпраця триває.