20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Можна працевлаштуватися і в Україні, не потрібно їхати за кордон!
 
19.06.2017  |  Л. Дзямко, директор Маневицького РЦЗ версія для друку
Можна працевлаштуватися і в Україні, не потрібно їхати за кордон!

 

За вікном буяє різноцвіттям красень червень. Їдучи дорогами Маневицького району, куди оком кинеш - фруктові поля підприємства ТзОВ «Хайберрі». Компанія "Хайберрі" спеціалізується на вирощуванні, заморожуванні і продажу овочів, фруктів та ягід. Під посадкою перебувають гектари земель із вирощуваними культурами полуниці, малини, смородини, вишні, ожини, сортів горіха.

Вирощується продукція на родючих землях Маневицького району. Працюють на полях жителі навколишніх сіл, яких доставляють комфортабельні автобуси. Про те, що жителі Волині, особливо сіл поблизу лісової місцевості, добре знаються на ягодах та травах, відомо вже давно. Тим паче, що для більшості селян – це непоганий вид заробітку.

Кожного ранку відправляються працювати і жителі Пнівненської сільської ради. Вже декілька років існує співпраця між центром зайнятості та цим підприємством. На сьогодні на збір полуниці працевлаштовано 36 безробітних, які пройшли курси підвищення кваліфікації за напрямком плодоовочівник. Олександра Фарина говорить, що на сезонну роботу, а саме збір полуниці, можна працевлаштуватися і в Україні, не потрібно їхати за кордон. Фермерські господарства, які вирощують полуницю, є в нашому районі та по області. Підприємство офіційно працевлаштувує, зарплата залежить від виробітку.

Надійні партнерські відносини, найсвіжіша якісна продукція і реальні ціни є основою ефективного, взаємовигідного співробітництва, на яку орієнтована вся діяльність компанії «Хайберрі».