24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Домовилися про подальшу співпрацю
 
19.06.2017  |  Світлана Горпинко, заступник директора Ковельського МРЦЗ версія для друку
Домовилися про подальшу співпрацю

 

Однією із найбільших галузей господарського комплексу країни є енергетична. Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності Ковельщини важко. Саме від організованої, чіткої роботи енергетичного комплексу залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів, стабільне життя та якість побуту громадян.

Реконструкція електромереж міста і суцільна електрифікація Ковельщини інтенсивно розпочалася з 1963 року. Організувалася Ковельська районна електромережа і міські електромережі. Місто стало вузловим центром енергетики. Електролінії прямують за межі міста та району. На карту Волині ліг невеликий, але важливий кружечок потужної електропідстанції на 220, 110/35 тисяч вольт. Вона має постачати електроенергію майже на всі північно-західні райони області.

Незважаючи на складну економічну ситуацію в державі та непростий час, коли в енергетиці України є низка питань, які потребують невідкладного вирішення, працівники Ковельської філії ПАТ "Волиньобленерго" на чолі з Андрієм Герасимчуком із розумінням ставляться до вирішення питань на місцях. Активно співпрацюють з організаціями та підприємствами міста.

Не винятком є і Ковельський міськрайонний центр зайнятості. Ото ж нещодавно відбулася робоча зустріч заступника директора Ковельського міськрайонного центру зайнятості Світлани Горпинко з директором Ковельської філії ПрАТ “Волиньобленерго” Андрієм Герасимчуком. Під час зустрічі детально обговорили актуальні вакансії та шляхи укомплектування їх за сприяння служби зайнятості. Також ознайомлено Андрія В‘ячеславовича з новітніми електронними сервісами, зокрема, відеорезюме, скайп-співбесіда, відеовакансії, презентації роботодавців тощо.

В результаті виділено декілька актуальних вакансій, в яких дійсно має потребу Ковельська філія ПрАТ “Волиньобленерго” та домовилися про подальшу співрацю енергетиків та служби зайнятості.