21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Історії працевлаштування безробітних Волині. Від побудови власної стратегії пошуку роботи до працевлаштування
 
19.06.2017  |  Т. Булгакова, провідний фахівець з питань зайнятості Турійського РЦЗ версія для друку
Історії працевлаштування безробітних Волині. Від побудови власної стратегії пошуку роботи до працевлаштування

фармацевтЗдавалося б, така потужна індустрія, як фармацевтична галузь постійно має потребу в кадрах, насамперед, молодих, здатних освоїти новітні технології сучасної фармації. Однак, ставши випускником Ковельського медичного коледжу і здобувши спеціальність «фармація», Маргарита Пархомук все ж звернулась за допомогою в пошуку підходящої роботи в Турійський районний центр зайнятості.

Участь у семінарі для осіб з особливими потребами на тему: «Допомога у самопізнанні та самореалізації у професійній сфері, побудова власної стратегії пошуку роботи» дала поштовх до активізації власних зусиль і, відповідно, до участі у тимчасових роботах в одному з аптечних пунктів м. Ковель, що послужило набуттю професійного досвіду. І коли завідувач Турійської центральної аптеки звернулась в центр зайнятості за підбором кадрів на вакантне робоче місце, фахівці, звичайно ж, порекомендували відповідальну, старанну, виважену Маргариту.

І ось уже більше року вона працює за фахом разом зі своїми колегами, аптечними працівниками, які заздалегідь дбають, передбачають, допомагають. Побажаємо їм бути тими, хто розвиває і прикрашає нашу Фармацію.

 

 

 

 

 також на цю тему:
19.06.2017 12:04
Історії працевлаштування безробітних Волині. Знайшов роботу, яка приносить задоволення