25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Профнавчання

Понад 150 безробітних удосконалили професійні навички у роботодавця
 
19.06.2017  |  Інна Матвіюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ версія для друку
Понад 150 безробітних удосконалили професійні навички у роботодавця

 

Результат пошуку зображень за запитом "навчання персоналу на робочому місці фото"Послугою з професійного навчання – підвищення кваліфікації через стажування – у Луцькому міському центрі зайнятості вже у цьому році скористалося понад 120 роботодавців, оформлено 155 договорів на професійне навчання у роботодавця. Серед професій, за якими укладаються договори, переважають робітничі: офіціант, бармен, кухар, щвачка, продавець, бухгалтер, перукар, манікюрник. Також за потребою роботодавця організовано підвищення кваліфікації за спеціальностями: менеджер зі збуту, менеджер з туризму, дизайнер графічних робіт, інженер та інші.

На стажування направляються особи, у яких є теоретичні знання, але не вистачає практичних навиків роботи. В залежності від складності професії з урахуванням специфіки виробництва, використання сучасних технологій встановлюється термін стажування від 2-х тижнів до 3-х місяців на конкретних посадах або робочих місцях за умови подальшого працевлаштування.

Використовуючи послугу з професійного навчання, роботодавець має змогу за визначений період підготувати собі працівника, який задовольнятиме його вимоги та виконуватиме свої посадові обов’язки вже з першого дня працевлаштування. Для безробітних, які не можуть працевлаштуватися через втрату певних знань, вмінь, - стажування один з найкращих способів зарекомендувати себе роботодавцю та отримати постійне місце роботи.

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "навчання персоналу на робочому місці фото"