18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Служба зайнятості оперативно підшукала фахівця
 
19.06.2017  |  Локачинський РЦЗ версія для друку
Служба зайнятості оперативно підшукала фахівця

 

фруктНещодавно у Локачинському районному центрі зайнятості для підприємства ПП «Фрукт ЕКС Пол» відбувся ярмарок вакансій за спеціальністю бухгалтера.

Участь у заході взяли головний бухгалтер підприємства Зоя Поліщук, директор Локачинського районного центру зайнятості Олександр Ребрук, фахівець з питань зайнятості І категорії Раїса Грицюк.

Підприємство ПП «Фрукт ЕКС Пол» - одне з найбільших у Європі за кількістю насаджень чорної смородини (понад 260 гектарів), де залучені іноземні інвестиції. Керівник підприємства представила учасникам заходу вимоги до посади, умови праці та соціального захисту. Зробили наголос щодо перспективи професійного росту, навчання і достойної заробітної плати.  

Фахівець з питань зайнятості І категорії Раїса Грицюк зазначила, що претендентам потрібно чітко усвідомити ступінь відповідальності, оцінити свій професійний рівень і використати свій шанс у житті.

З усіма кандидатами відбулась співбесіда. Одна особа погодилася на участь у проходженні виробничого інструктажу на виробництві та подальшого працевлаштування на заявлену вакансію.