25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

У Рожищах опікунів навчали, як допомогти дітям вибрати професію
 
19.06.2017  |  Рожищенський РЦЗ версія для друку
У Рожищах опікунів навчали, як допомогти дітям вибрати професію

опікуни15 червня в Рожищенському районному центрі зайнятості відбувся семінар-навчання для опікунів/піклувальників району на тему: «Виконання опікунами, піклувальниками обов’язків щодо утримання, виховання, навчання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування».

Участь у заході взяли заступник голови Рожищенської райдержадміністрації Інна Сергійчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Дубчук, директор районного центру зайнятості Лариса Вишневська, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Шварцкоп, заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Наталія Воробей, начальник сектору превенції Рожищенського відділення Петро Павлюк, приватний нотаріус Світлана Матвійчук, головний спеціаліст відділу освіти та молоді райдержадміністрації Світлана Перепенко.

Учасники семінару обговорили питання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прав та обов’язків осіб, які взяли на виховання дітей цієї категорії, відпочинку та оздоровлення під час літніх канікул, переоформлення майна цих дітей, надання соціальних послуг сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, вибору професії та майбутнього працевлаштування тощо.

Лариса Вишневська зазначила, що діти при виборі професії зіштовхуються з думкою суспільства, батьків, друзів, знайомих, наставників, і тоді саме ці фактори можуть вплинути на остаточне рішення. Закликала допомогти розібратися дитині в собі, своїх бажаннях, можливостях та потенціалі. Подумати, які предмети їй подобаються у школі, і за якими з них є висока успішність, чим подобається займатися у вільний від навчання час, які ті захоплення. Адже часто трапляється, що невинне хобі починає не тільки приносити дохід, але й стає основою для відкриття власного бізнесу.

Служба зайнятості готова допомогти школярам обрати майбутній фах. Зокрема, в центрі зайнятості або на порталі «Труд» Державної служби зайнятості можна пройти тестування для визначення професійних здібностей, проконсультуватися щодо вибору майбутньої професії, в якому виші її можна здобути. Тестування безплатні.

За результатами проведеного заходу  намітили шляхи подальшої співпраці.

опіккуни