24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Кондитерство - захоплення та можливість отримати прибуток
 
19.06.2017  |  Н. Акіф'єва, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Любомльського РЦЗ версія для друку
Кондитерство - захоплення та можливість отримати прибуток

Днями в Любомльському районному центрі зайнятості в рамках освітнього проекту «Школа підтримки культури і туризму» відбувся майстер-клас кондитера-практика Тетяни Новосад. Незважаючи на те, що кожна учасниця заходу – хороша господиня, захотілося здобути нові знання та навики у кондитерській справі.

Тетяна Новосад спочатку розповіла про те, як вона відкрила для себе захоплюючо-солодкий світ кондитерства. Почала з того, що на День святого Валентина проексперементувала та замість вже традиційних валентинок спекла імбирне печиво. Охочих придбати солодкі валентинки було немало, що й додавало впевненості у правильному виборі. Молода мама, а у Тетяни – троє дітей, сьогодні радує солодощами не тільки власну сім’ю, а й виготовляє різноманітні смаколики на замовлення, гордістю майстрині є виготовлення весільних тортів. Власна справа приносить не тільки задоволення, а й суттєвий матеріальний прибуток.

Тетяна із задоволення передає знання та вміння тим, хто хоче займатися кондитерством. Тож під час майстер-класу продемонструвала способи прикрашання кондитерських виробів. Зокрема, варіанти начинки кексів та їх оформлення. При цьому майстриня ділилася власними секретами виготовлення кондитерки, продемонструвала необхідні кондитерські інструменти та інвентар.

Безробітні отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання та мали змогу самостійно попрацювати в оформленні кондитерських виробів.

На завершення заходу Тетяна Новосад висловила сподівання, що кондитерське мистецтво зацікавить присутніх та дасть можливість заробляти кошти завдяки самозайнятості.