25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Роботодавцю презентували електронні сервіси служби
 
19.06.2017  |  Л. Дзямко, директор Камінь-Каширського РЦЗ версія для друку
Роботодавцю презентували електронні сервіси служби

 

Сьогодні Камінь-Каширський дійсно може зачарувати кожного, хто перший раз приїжджає сюди. Приваблюють квітучі газони, клумби, вимощені плиткою доріжки, тротуари, фонтани. У цьому чи не головна заслуга працівників Виробничого управління комунального господарства, які впорядковують та озеленюють місто з ранньої весни до пізньої осені. Камінь-Каширський буяє у різнобарв’ї квітів, коли керівником почав працювати молодий енергійний Ігор Каденчук, з яким 16 червня зустрілася директор районного центру зайнятості.

Завдяки тісній співпраці з центром зайнятості укомплектовано 13 вакансій на підприємстві, неодноразово проводились ярмарки вакансій на замовлення роботодавця, безробітні брали участь в роботах тимчасового характеру. Для забезпечення виконання робіт із благоустрою міста сьогодні підприємство працевлаштовує озеленювачів, робітників з благоустрою, двірників.

Під час зустрічі Лілія Дзямко поінформувала про можливості служби зайнятості у підборі персоналу. Також керівники обговорили можливість організації та проведення громадських робіт, що дозволить забезпечити кадрами підприємство та додатково мотивувати до праці та матеріально підтримати безробітних. До відома роботодавця донесли інформацію про нові можливості служби зайнятості за допомогою Інтернету - це дистанційне спілкування пошукача роботи з роботодавцем: відеорезюме та скайп-співбесіда. Відеорезюме дозволяє роботодавцю скласти перше враження про кандидата та ухвалити рішення щодо особистої зустрічі. Онлайн-співбесіда організовується службою зайнятості за допомогою скайп-переговорів, коли пошукачі роботи презентують себе роботодавцю, який, поспілкувавшись, вирішує.