24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



Головна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Безробітних влаштували на громадські роботи
 
19.06.2017  |  Раїса Грицюк, фахівець з питань зайнятості 1 категорії відділу надання соціальних послуг Локачинського РЦЗ версія для друку
Безробітних влаштували на громадські роботи

 

16 червня на території Шельвівської сільської ради відбулася виїзна зустріч з сільським головою щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

В заході взяли участь фахівці Локачинського районного центру зайнятості, сільський голова Шельвівської сільської ради Микола Цвіль.

Заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Локачинського районного центру зайнятості Тетяна Яцюк наголосила, що центр зайнятості пропонує різноманітні послуги вирішення питань зайнятості. Одне із них — це залучення безробітних на проведення суспільно корисних громадських та інших робіт тимчасового характеру, зокрема, благоустрій та обкошування придорожніх смуг.

Голова сільської ради Микола Цвіль повідомив, що сільська рада охоплює чотири села - Шельвів, Гранатів, Садівські Дубини, Войнин. На проведення громадських робіт з благоустрою населених пунктів сільської ради, впорядкування території біля пам‘ятників загиблим односельчанам, обкошування придорожніх смуг створено робочі місця. На виконання робіт центром зайнятості направлено 2 особи.