21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Студентам презентували роботодавця
 
19.06.2017  |  Анюта Зеленко, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Маневицького РЦЗ версія для друку
Студентам презентували роботодавця

 

зустрічДнями на базі Колківського ВПУ працівники Маневицького районного центру зайнятості організували презентацію роботодавця – ТОВ «Хайберрі», яке знаходиться в селі Старий Чорторийськ Маневицького району. Саме презентація роботодавця є однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця. Перевага презентації – можливість для пошукача роботи безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.

ТОВ «Хайберрі» спеціалізується на вирощуванні, подальшому заморожуванні та продажу овочів, фруктів і ягід. Підприємство має під посадкою 449 гектарів сільськогосподарських угідь з вирощуваними культурами полуниці, малини, смородини, вишні, ожини, цвітної капусти, брюсельської капусти та капусти броколі.

Пріоритетним напрямком розвитку ТОВ “Хайберрі” є якість вирощеної продукції, обумовлене високими стандартами роботи і впровадження передових світових розробок в сфері сільського господарства.

Під час заходу представник підприємства Тетяна Вейна розповіла про умови роботи та вимоги до працівників, рівень заробітної плати, соціальні гарантії. Вона також зазначила, що наразі підприємству потрібні: вантажники, водії автотранспортних засобів та підсобні працівники.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та інформативно. Присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу.