24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Безробітним розповіли про роботу в межах України
 
19.06.2017  |  Шацький РЦЗ версія для друку
Безробітним розповіли про роботу в межах України

 

будхолдинг19 червня в Шацькому районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій щодо працевлаштування в літній період в межах України (Херсонська область) та на території Шацького району. Також ознайомлено із вакансіями ТОВ «Фінансовий Будівельний Холдинг» для роботи на об’єктах будівництва в місті Києві та Київській області, вакансіями водолазів управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

Захід проведено для мотивації безробітних до легального працевлаштування в Україні та розширення можливостей їх зайнятості. У ярмарку взяли участь 20 осіб, які шукають роботу.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Галина Левчук надала шукачам роботи розширену інформацію про умови оплати праці, специфіку виконання робіт, характер та режим роботи.

Відвідувачі ярмарку отримали вичерпну інформацію про банк потреби в сезонній робочій силі на підприємствах та господарствах як Херсонської області, так і місцевого ринку, дізналися про вимоги роботодавця до майбутніх працівників й отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.