21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Зроби правильний вибір - будь професіоналом
 
11.09.2017  |  Алла Мадяр, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Іваничівського РЦЗ версія для друку
Зроби правильний вибір - будь професіоналом

З початком навчального року профорієнтатор Іваничівського районного центру зайнятості активізувала профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, завітавши в школу села Завидів.

Особливу увагу під час заходу звернула на проведення активної профорієнтаційної роботи щодо вибору затребуваних на ринку праці професій та спеціальностей, які в подальшому молодій людині приноситимуть матеріальну користь та задоволення. Школярі пройшли тестування за допомогою діагностично-диференціального опитувальника Клімова, отримали інформацію про навчальні заклади, де можна здобути ту чи іншу професію. Жваво виконували усі завдання фахівця та впевнено відповідали на запитання щодо вибору професій, а також ознайомилися із відеороликами, які допоможуть знайти відповідь на запитання "Ким бути в майбутньому".

Вибір професії є одним з етапів професійного самовизначення особистості. Свідомий і «потрібний» вибір професії є показником сформованості професійного самовизначення шкільної молоді та переходу її до нової фази професійного розвитку. Все це досягається якісно проведеною професійною орієнтацією. Профорієнтатор зауважила, що вибір професії – це, перш за все, ваш вибір. Обираючи професію, ви обираєте не тільки спосіб, яким ви зароблятимете на життя, але й спосіб життя. Легковажний вибір "хліба" тільки за зовнішніми проявами, без урахування внутрішніх вимог професії, обмежень і різних зобов'язань – це експеримент, який може обійтися дуже дорого не тільки вам, але й навколишнім. А відповідальність ляже тільки на ваші плечі. Тому будьте свідомими, робіть правильний вибір та будьте професіоналами своєї справи.