25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Тимчасові роботи - це зайнятість
 
12.09.2017  |  Горохівський РЦЗ версія для друку
Тимчасові роботи - це зайнятість

 

8 вересня в Горохівському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на тимчасові роботи зі збору ягід малини й ожини в фермерські господарства району «Садок яблуневий» та «Сад Михальчуків».

Організації робіт передували особисті зустрічі директора Горохівського районного центру зайнятості Ірини Рабінської із керівниками цих господарств, котрі є членами районної асоціації «Горохів сад», створеної нещодавно для сприяння діяльності подібних агроформувань. Обробіток кущів у них проводиться екологічно чистими засобами захисту, не шкідливими для людини.

Представники роботодавців Роман Юхимчук та Василь Михальчук запропонували досить вигідні умови проведення тимчасових робіт для безробітних: оплата праці від кількості зібраних ягід, можливість організації довозу або проживання, часткове забезпечення продуктами харчування.

«Головне, щоб люди хотіли працювати, - висловили думку обидва фермери, - а умови для роботи ми створили».

 Вісім безробітних отримали направлення на тимчасові роботи в фермерських господарствах, п’ятеро з них розпочнуть роботу вже цього тижня. Проте, враховуючи потребу господарств у додаткових робітниках до закінчення сезону збору ягід, співпраця із районним центром зайнятості триватиме.