24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Вибір професії починається з садочка
 
12.09.2017  |  Н. Лучук, заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Турійського РЦЗ версія для друку
Вибір професії починається з садочка

дітиТе, що запам’яталося в дитинстві, людина часто проносить через усе життя. Саме тому формувати світогляд громадянина, який буде чесно і добросовісно працювати для своєї держави, потрібно змалечку.

Працівники Турійського районного центру зайнятості восьмого та одинадцятого вересня відвідали дошкільні заклади селища, щоби інформувати вихованців цих закладів про особливості різноманітних професій. Дітки з радістю відповідали ким працюють їхні батьки, що саме виконують на своїх робочих місцях. Розповідали, ким мріють стати в майбутньому самі. Переважали професії: поліцейського (як серед хлопчиків, так і дівчаток), пожежника, лікаря, вихователя, прикордонника, водія, продавця. З вихованцями старших груп фахівці центру зайнятості Тетяна Булгакова та Наталія Лучук провели конкурси малюнків та загадок про професії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

діти1