25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Профнавчання

Навчання починається після 45-ти!
 
12.09.2017  |  О. Чорний, начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського МРЦЗ версія для друку
Навчання починається після 45-ти!

 

чорнийЗадля подолання стереотипів щодо можливості кар’єрного зростання осіб старше 45 років, мотивування до навчання впродовж життя та подальшого розвитку професійної кар’єри 12 вересня спеціалісти Ковельського міськрайонного центру зайнятості провели семінар для 19 осіб віком від 45 років.

Під час зустрічі розглянули:

1. Психологічні особливості вікової категорії старше за 45 років.

2. Навчальна діяльність у віці старше за 45 років.

3. Зміна професії та перекваліфікація як ефективні шляхи виходу зі стану безробіття.

4. Як досягти успіху після 45 років.

Щоб допомоги учасникам семінару сформулювати чіткі вимоги до майбутньої роботи, проаналізувати власні можливості та скласти перспективний план дій щодо власної зайнятості, визначити переваги осіб середнього віку, запропоновали вправи «Бажана робота» та «Переваги людей середнього віку».

Також присутніх поінформували про те, що Закон України «Про зайнятість населення» передбачив право громадян віком старше 45 років, страховий стаж яких не менше ніж 15 років, та які мають професійно-технічну або вищу освіту, одноразово отримати ваучер для забезпечення конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці.

Слухачам було роз’яснено зміст статті 30 закону України «Про зайнятість населення» щодо розширення можливостей підвищення конкурентоспроможності на ринку праці громадян віком старше 45 років. Уточнено критерії, якими має відповідати особа, щоб отримати можливість реалізувати своє право на отримання ваучера, підкресливши, що навчання здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг. Після закінчення семінару учасникам дали роздатковий матеріал, який містив перелік професій, спеціальностей, за якими можливе отримання ваучера.

Присутнім також надано інформацію про «Порядок підтвердження результатів неформального  професійного навчання осіб за робітничими професіями».