24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Історії працевлаштування безробітних Волині. Вірити й не здаватись
 
13.09.2017  |  Нововолинський МЦЗ версія для друку
Історії працевлаштування безробітних Волині. Вірити й не здаватись

На сьогодні ніхто не може бути застрахований від втрати роботи. Головне - надіятись та цілеспрямовано йти до поставленої мети, вірити в свої сили та досвід.

Людмила Паламарчук за освітою бібліотекар, працюючи за фахом багато років, через певні обставини звільнилася з роботи. У жовтні 2016 року звернулась до Нововолинського міського центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Перебуваючи на обліку як безробітна, здобула додаткові знання: ознайомилась з особливостями сучасного ринку праці, отримала ефективні поради з працевлаштування, взяла участь в інформаційних семінарах із техніки пошуку роботи. Людині, яка звикла кожен день іти на роботу, дуже важко сидіти вдома. Тому, коли директор «Видавничої групи «Формат» Володимир Купровський шукав працівника на виконання тимчасових робіт, з радістю погодилась. На робочому місці зарекомендувала себе відповідальною, старанною, добросовісною працівницею.

Результатом наполегливої праці молодої жінки стало працевлаштування на постійну роботу. Тож зичимо Людмилі на новому місці комфортних умов праці, нових професійних здобутків, а ще вірити й ніколи не здаватись.

 також на цю тему:
11.09.2017 10:18
Історії працевлаштування безробітних Волині. Робота, яка вимагає "відкритого серця"