24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Власна справа

Підприємцями не народжуються - ними стають
 
13.09.2017  |  Марія Серединська, провідний фахівець з питань зайнятості Локачинського РЦЗ версія для друку
Підприємцями не народжуються - ними стають

 

власна справаДнями у Локачинському районному центрі зайнятості відбувся семінар «Як розпочати свій бізнес?». Мета заходу – інформування безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, сприяння державної служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності, в тому числі про законодавчі підстави виплати допомоги по безробіттю одноразово.

Присутні зрозуміли, що кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї і її вибір – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Перспективна ідея - дуже цінна річ, бо є основою будь-якого бізнесу. Потрібно подумати, як використати свою спеціальність, знання, досвід і захоплення. Помилковий вибір бізнес-ідеї може призвести, у кращому випадку, до втрати часу, а в гіршому – до втрати вкладених грошей.

Під час заходу висвітлили питання психологічних аспектів підприємницької діяльності, переваги та недоліки відкриття та ведення власної справи.

У кожної людини є всі можливості процвітати в житті, кожен з нас володіє цінними духовними якостями: мудрістю, рішучістю, честю. Примусьте ці якості характеру працювати на вас певною мірою, і ви досягнете успіху!