21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Центр кар'єри в дії
 
13.09.2017  |  Олена Мисковець, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ версія для друку
Центр кар'єри в дії

 

Системна робота Луцького міського центру зайнятості з випускниками вишів через Центри кар’єри щорічно зменшує число безробітної молоді. Інформуючи випускників про вакансії, можливості для працевлаштування, вимоги роботодавців, фахівці попереджують молодіжне безробіття.

Однією з форм співпраці є День відкритих дверей центру зайнятості. Саме такий захід відбувся 12 вересня для студентів випускних курсів економічних спеціальностей Луцького національного технічного університету.

Як працюють відділи установи? Яку інформацію можна знайти і як її шукати в секторі самостійного пошуку роботи? Де шукати вакансії? На ці та інші питання фахівці центру зайнятості дали вичерпні відповіді студентам.

В Центрі розвитку підприємництва майбутні фахівці ознайомилися з його можливостями: від започаткування власної справи і супроводу підприємців-початківців до розвитку бізнесу, підбору та навчання персоналу.

Особливу увагу фахівці центру зайнятості приділили написанню резюме, зауважили на його особливостях та різновидах, наголосили на актуальності та позитивах відеорезюме та скайп-співбесід з роботодавцями, які знаходяться у відділенні.

Сподіваємося, що інформація, отримана на Дні відкритих дверей Луцького міського центру зайнятості, дозволить студентам впевнено почуватися на ринку праці та допоможе у працевлаштуванні.