18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Луцьку потрібні патрульні
 
13.09.2017  |  Оксана Доброжанська, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Луцького МЦЗ версія для друку
Луцьку потрібні патрульні

 

Триває набір претендентів на роботу в Патрульну поліцію міста Луцька за посадою «інспектор патрульної поліції». Зал засідань Луцького міського центру зайнятості неодноразово використовувався як місце презентацій Патрульної поліції м. Луцька. Нещодавно відбулася чергова зустріч. У заході взяло участь 12 пошукачів роботи. Набір на службу продовжено до 14 жовтня 2017 року.

Представник патрульної поліції міста Луцька, лейтенант поліції Юлія Гірдвіліс зазначила, що кандидат на службу в патрульну поліцію повинен бути вмотивованим. Зауважимо, що, подавши заявку та необхідний пакет документів, кандидат проходитиме тестування, медичне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки та співбесіду з поліцейською комісією. Навчальний курс триває 4 місяці, є можливість кар’єрного зростання та розвитку, соціальний захист. Заробітна плата інспектора патрульної поліції становить від 8 тисяч грн.

Серед присутніх була помітна зацікавленість, поставлено чимало запитань, на які отримані вичерпні відповіді, а три пошукачі роботи залишились після завершення заходу для більш детальної співбесіди з роботодавцем.