23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Історії працевлаштування безробітних Волині. Робота, до якої прагнеш
 
13.09.2017  |  Володимир-Волинський МРЦЗ версія для друку
Історії працевлаштування безробітних Волині. Робота, до якої прагнеш

В кожної людини іноді виникає бажання щось змінити в своєму житті, а деколи це – нагальна необхідність набуття нових професійних знань та навичок, як умови успішного працевлаштування. Часто людей хвилюють питання: як знайти головну справу свого життя, щоб мати гідний рівень оплати праці, відчувати себе потрібним і задоволеним своєю роботою та приносити користь людям. У цій ситуації єдиний вихід – набути або змінити професію чи підвищити кваліфікацію.

Яскравим прикладом успішного працевлаштування після проходження профнавчання є історія пошуку роботи Валентини Захарчук. Жінка активно шукала себе на ринку праці. Працювала деякий час молодшою медичною сестрою. Та все ж таки мріяла здобути професію кухаря. Та, не маючи освіти, не могла влаштуватися на бажану роботу. Тому з великою надією на успіх звернулась у пошуках роботи до Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості.

Перебуваючи на обліку як безробітна, відвідувала семінари, на яких отримала інформацію про стан ринку праці, про те, як правильно скласти резюме і правильно подати себе роботодавцю під час співбесіди. Також побувала на ярмарках вакансій, вивчала інформацію на порталі «Труд» та виконувала усі рекомендації особистого консультанта.

Валентина Іванівна пройшла профдіагностичне тестування задля визначення своїх професійних нахилів, закінчила навчання в Оваднівському професійному ліцеї і врешті знайшла своє місце на ринку праці. Валентина була прийнята на місце кухаря до Віктора Захарди. На новому місці колегу прийняли, адже побачили її прагнення і натхнення до праці.

Саме та робота, до якої прагнеш, дає тобі силу і впевненість у завтрашньому дні.

 

 також на цю тему:
13.09.2017 10:14
Історії працевлаштування безробітних Волині. Вірити й не здаватись