22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Фахівці служби зайнятості долучилися до конкурсу
 
13.09.2017  |  Ярослав Гулавський, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенського РЦЗ версія для друку
Фахівці служби зайнятості долучилися до конкурсу

Як результат реалізації освітнього проекту, започаткованого Волинською обласною службою зайнятості «Школа підтримки культури і туризму» на запрошення соціальних партнерів РД «Просвіта» 13 вересня провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенського районного центру зайнятості Ярослав Гулавський взяв участь у проведенні конкурсу професійної майстерності «Це мій край» серед працівників культурно-просвітницьких духовних та мистецьких закладів району.

Конкурс проводили задля популяризації досвіду клубних працівників щодо культурної спадщини, народних традицій, звичаїв та обрядів.

У першому етапі конкурсу взяли участь керівники закладів культури сіл: Сокіл, Навіз,  Рудка-Козинська, Мильск, Носачевичі. У другому етапі змагатимуться керівники закладів культури сіл: Кременець, Квітневе, Ясенівка. Любче та Березолуки. Після цього будуть підбиті підсумки та визначено переможця.

Кожен учасник конкурсу презентував виставку українського народного мистецтва, у творчій формі презентував свою професію у сьогоденні, мультимедійну історичну презентацію свого села та відомих односельців. Учасники демонстрували старожитні види народного вбрання, предмети вжитку у побуті селян, короваї, головні убори, світлини із сімейних архівів.

Особливої уваги заслуговував конкурс на презентацію свого улюбленого захоплення. Відбулася своєрідний ярмарок професійних захоплень.

Учасники конкурсу достойно презентували себе як клубних працівників.