14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

"Особливості зайнятості молоді"
 
14.09.2017  |  Надія Герило, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ версія для друку
"Особливості зайнятості молоді"

 

14 вересняУ Луцькому міському центрі зайнятості провели семінар «Особливості зайнятості молоді» за участю головного спеціаліста відділу методології та розгляду звернень громадян пенсійного забезпечення Головного Управління пенсійного фонду України у Волинській області Зоряни Довгайчук. Саме молоді люди, завдяки мобільності та гнучкості мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства.

А щоб бути успішними на ринку праці, потрібно максимально використати свої переваги та мінімізувати свої недоліки. Кожному зрозуміло, що найвищий попит мають професіонали, які не просто вміють добре працювати, а взагалі не вміють працювати погано.

Фахівець служби зайнятості ознайомила учасників семінару з перевагами офіційної зайнятості та послугами служби, які можна використати, перебуваючи на обліку. Спеціаліст пенсійного фонду акцентувала увагу на питаннях виплати із системи пенсійного страхування. На заході обговорили питання необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком для жінок і чоловіків. Розмір майбутньої пенсії прямо пропорційно залежить від розміру заробітної плати, з якої сплачувались внески. З 2000 року в Україні діє система персоніфікованого обліку, яка включає в себе інформацію про застрахованих осіб, відомості про суми нарахованої заробітної плати роботодавцем і про сплату страхових внесків. Дізналися присутні, що кожна застрахована особа має можливість безоплатно отримувати відомості з цього реєстру, контролювати процес формування своєї майбутньої пенсії. Для людей молодого віку, які починають свою трудову діяльність, це важливо.

Семінар пройшов в дружній атмосфері. Присутні отримали відповіді фахівців на поставлені запитання.