12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Працювати легально - це вигідно
 
14.09.2017  |  Оксана Самолюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Нововолинського МЦЗ версія для друку
Працювати легально - це вигідно

Аби підвищити рівень обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, у Нововолинському міському центрі зайнятості провели інформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість».

До участі у заході запросили начальника Нововолинського бюро правової допомоги Володимир-Волинського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Вікторію Скриннік.

Фахівець з профорієнтації Нововолинського міського центру зайнятості Оксана Самолюк інформувала про переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної тіньової зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні в Україні та за кордоном.

Вікторія Скриннік розповіла про діяльність бюро правової допомоги. Зупинилась на умовах надання безоплатної вторинної правової допомоги. Окрім того, начальник Нововолинського бюро правової допомоги ознайомила зареєстрованих безробітних, які в подальшому стануть працівниками, з чинним законодавством про працю, шляхами реалізації права на працю, гарантіями працівників.