23 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Співпраця з Тихотинською сільською радою
 
14.09.2017  |  Л. Демчук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенського РЦЗ версія для друку
Співпраця з Тихотинською сільською радою

рожищеПрацівники Рожищенського центру зайнятості продовжують тісну співпрацю з Тихотинською сільською радою району щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

13 вересня Тихотинська сільська рада вже вчетверте в цьому році виявила бажання укласти договір на організацію громадських робіт і створила 2 тимчасових робочих місця, на які в той же день направлено двоє безробітних. Тихотинська сільська рада була однією із найактивніших в минулому році щодо організації цього виду зайнятості. Протягом 2016 року уклали 5 договорів і створили 28 тимчасових робочих місць.

Така співпраця служби зайнятості з органами місцевого самоврядування сприяє не лише додатковому заробітку безробітним, а й корисна громаді загалом, що дає позитивний результат в питаннях наведення та підтримки належного стану відповідної території, благоустрою населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку, братських могил та утримання у належному стані цвинтарів.