23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Історії працевлаштування безробітних Волині. Служба зайнятості допомогла швидко знайти роботу
 
14.09.2017  |  О. Бурка, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Іваничівського РЦЗ версія для друку
Історії працевлаштування безробітних Волині. Служба зайнятості допомогла швидко знайти роботу

законКожен із нас час від часу стикається з проблемою пошуку роботи. Хтось закінчив навчання, переїхав до іншого міста, хоче змінити сферу діяльності або знайти краще заняття, ніж у нього було. Але далеко не всі знають, як це зробити швидко, результативно й максимально «безболісно». Комусь щастить і відразу трапляється підходящий варіант, але більшість стикається з різноманітними труднощами.

Після закінчення навчання в університеті Юрій Гіль працював за здобутою спеціальністю на посаді юриста в одній із організацій міста Луцька. Роботою юнак був задоволений, проте виникла необхідність повернутися у рідне село, і хлопцеві довелось звільнитися.   

Лишившись віч-на-віч із проблемою безробіття, Юрій звернувся за допомогою в Іваничівський районний центр зайнятості. Юнак прагнув отримати посаду, де він зміг би найкращим чином проявляти свої ділові якості, отримувати високу заробітну плату і розвивати свій професіоналізм, тому виконував усі рекомендації працівників центру зайнятості: склав резюме, опрацьовував запропоновані вакансії, відвідував інформаційні семінари з техніки пошуку роботи та проходив співбесіди в роботодавців.

Через 3 тижні перебування на обліку безробітному запропонували пройти співбесіду у Володимир-Волинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги на вакантне місце головного спеціаліста, де б він зміг підтвердити свої раніше здобуті знання та навички. Юнак повністю задовольнив вимоги роботодавця, і як результат – отримав постійне місце роботи.

На сьогодні Юрій Гіль - працівник Іваничівського бюро правової допомоги, де займається улюбленою справою, а також, як лектор, долучається до інформаційних заходів центру зайнятості, де надає правову інформацію людям та консультації і роз'яснення з питань законодавства.

 

 також на цю тему:
13.09.2017 10:14
Історії працевлаштування безробітних Волині. Вірити й не здаватись