24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Можливості для випускників з використанням нових інформаційних технологій
 
14.09.2017  |  Юлія Харічкова, начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ версія для друку
Можливості для випускників з використанням нових інформаційних технологій

 

політехЗ початком нового навчального року фахівці Луцького міського центру зайнятості проводять активну роботу з студентами в центрах кар’єри навчальних закладів міста Луцька.

У Центрі ділового студента Луцького національного технічного університеті 13 вересня відбувся тренінг на тему: «Можливості для випускників з використанням нових інформаційних технологій» для студентів факультету екології та приладоенергетичних систем.

Тренер громадської організації «Волинські перспективи» Наталія Литвина розповіла майбутнім фахівцям про портали громадських діячів «Громадський простір та «Гурт», де можна дізнатись про:

         - безплатне навчання у різних сферах діяльності людини (тренінги, семінари) на території України та за кордоном;

         - оголошення про конкурси та гранти міжнародних донорських організацій (Європейський Союз, Програма розвитку ООН, Посольство США в Україні, МФ «Відродження»);

         - діяльність, ідеї та успіхи інших інститутів громадянського суспільства в Україні та за її межами.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова ознайомила студентів із можливостями інтернет-порталу «Труд». Учасникам заходу рекомендовано пройти безплатне навчання на курсах «Prometheus».

Студентів запросили до Луцького міського центру зайнятості на День відкритих дверей центру зайнятості для перегляду освітнього серіалу «Пошук роботи».

політех1