13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Профнавчання

До уваги керівників навчальних закладів!
 
21.11.2017 Відділ організації профнавчання Волинського ОЦЗ версія для друку
До уваги керівників навчальних закладів!

Волинський обласний центр зайнятості оголошує проведення на 2018 рік відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання (надалі - відбір).

Відбір проводиться відповідно до ст. 35 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року №269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за №843/23375.

Прогнозований перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими планується організація професійного навчання зареєстрованих безробітних у 2018 році додається.

Орієнтована чисельність безробітних, які навчатимуться протягом року за договорами у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях, або безпосередньо у роботодавців - замовників кадрів – 2 650 осіб, потребуватимуть місць для проживання – 21 особа.

Пропозиції про участь у відборі навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання приймаються з 14 години 21 листопада 2017 року до 16 години 07 грудня 2017 року за адресою: 43025 м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 3-а, Волинський обласний центр зайнятості, кабінет №20, контактний телефон (0332) 72-53-01. 

Для участі у відборі до пропозиції необхідно подати такі документи:

1. Копію ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань) – у разі отримання ліцензії до набрання чинності Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" або інформацію щодо рішення органів ліцензування, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", про видачу ліцензії (із зазначенням реквізитів цього рішення) або ліцензію (копію ліцензії), видану органом ліцензування на паперовому носії, – у разі отримання ліцензії після набрання чинності Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності"; у разі наявностікопію сертифіката про акредитацію освітньої програми чи копію свідоцтва про атестацію з додатками.

2. Кошториси витрат на професійне навчання за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), складені відповідно до законодавства для прогнозованої кількості слухачів у групі 7 осіб з метою єдиного підходу до розрахунку витрат при розгляді пропозицій.

3. Інформація про кількість місць для забезпечення проживання зареєстрованих безробітних у період професійного навчання, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством.

4. Кошторис витрат або калькуляцію на проживання одного слухача на добу, складений відповідно до законодавства.

5. Інформація про наявність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання безробітних, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

6. Робочі навчальні програми за окремою професією (спеціальністю, напрямом, галуззю знань), які пропонуються навчальним закладом.

Документи вкладаються в окремий конверт за кожною професією (спеціальністю, напрямом, галуззю знань), який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до територіального органу з написом: "На відбір навчальних закладів (професійне навчання)

 ___________________________________________________________________________"

(зазначити назву професії (спеціальності, напряму, галузі знань)

або "На відбір навчальних закладів» (проживання).

 

Навчальні заклади - учасники відбору до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у відборі та до дати засідання Комісії мають право замінити, відкликати ці документи або внести до них зміни.

Критеріями прийнятності навчальних закладівпретендентів на участь у відборі є подання всіх документів, вказаних в даному оголошенні щодо організації професійного навчання, відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення для повного виконання робочих навчальних планів і робочих навчальних програм, місце розташування навчального закладу або подання всіх документів, щодо проживання в період навчання, відповідність умов проживання вимогам законодавства.

Розкриття пропозицій відбудеться 08 грудня 2017 року о 10. 00 за адресою: 43025 м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 3-а, Волинський обласний центр зайнятості, зала засідань.

Для участі у розкритті конвертів з пропозиціями навчальних закладів запрошуються представники навчальних закладів, що подали пропозицію на участь у відборі. Участь є добровільною та не впливає на результати відбору.

 

Прогнозований перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими планується організація професійного навчання

зареєстрованих безробітних у 2018 році

 

Агент з організації туризму

Адміністратор

 

Бармен

 

Бджоляр

 

Водій автотранспортних засобів категорії «С»

 

Водій тролейбуса

 

Верстатник широкого профілю

 

Електрогазозварник

 

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електрозварник ручного зварювання

 

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

 

Зварник з пластмас

 

Косметик

 

Кравець

 

Кухар

 

Лицювальник-плиточник

 

Майстер ресторанного обслуговування

 

Маляр

 

Манікюрник

 

Машиніст крана автомобільного

 

Машиніст (кочегар) котельні

 

Молодша медична сестра з догляду за хворими

 

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

 

Муляр

 

Офіціант

 

Оператор котельні

 

Оператор заправних станцій

 

Охоронник

 

Перукар (модельєр)

 

Пожежний рятувальник

 

Продавець продовольчих товарів

 

Продавець непродовольчих товарів

 

Покоївка

 

Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування

 

Слюсар з механоскладальних робіт

 

Слюсар з ремонту автомобілів

 

Слюсар-сантехнік

 

Столяр

 

Столяр будівельний

 

Стропальник

 

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1»

 

Фрезерувальник

 

Швачка

 

Штукатур

 

Підвищення кваліфікації за професіями:

 

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А2»; «В1»; «В2»; «В3»; «С»; «D1»; «E1»; «E2»; «G1»; «G2»; «H»

 

Водій автотранспортних засобів категорії «Д», «Д1»

 

Підвищення кваліфікації за напрямками:

 

Бухгалтер (підвищення кваліфікації)

 

Безпека праці при проведенні сільськогосподарський робіт

 

Відповідальний за безпечну експлуатацію газопостачання

 

Дотримання вимог охорони праці, гігієни у шкільних їдальнях та дитячих садочках

 

Дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі та сучасних технологій вирощування плодоовочевих культур

 

Діяльність їдалень, основи раціонального та безпечного харчування

 

Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу

 

Навчання з питань охорони праці та технічної експлуатації котлів

 

Сучасні технології вирощування та збирання плодово-ягідних та овочевих культур

 

Сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур

 

Технологія приготування піци різних видів

 

Підприємець-початківець

 

Інші професії (спеціальності, напрями або галузі знань) для навчання, за якими навчальний заклад має ліцензію для провадження діяльності з надання освітніх послуг; у разі наявності – копію сертифіката про акредитацію освітньої програми чи копію свідоцтва про атестацію з додатками.