13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Задля працевлаштування людей з інвалідністю
 
06.12.2017  |  Іваничівський РЦЗ версія для друку
Задля працевлаштування людей з інвалідністю

 

WP_20171201_10_01_37_ProЩороку, на початку грудня, у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю Іваничівський районний центр зайнятості провів ярмарок вакансій за участю представників роботодавців району: ПП «Європацукор» та ДП Агрофірма «Луга – нова «ПП»Універсам».

Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Є.Домбровська, яка наголосила, що люди з інвалідністю належать до соціально-незахищених категорій населення і пріоритетне завдання служби зайнятості – сприяти їх працевлаштуванню.

Під час ярмарку відвідувачі безпосередньо від роботодавців отримали інформацію про умови праці, наявність соціальної інфраструктури, а також дізнались, якими навичками повинен володіти потенційний працівник, довідались про перспективи кар’єрного зростання, проходження стажування, тощо.

Безробітні дізналися також про впроваджені новітні технології роботи районного центру зайнятості: створення відеорезюме, перегляду відеовакансій, відеопрезентації підприємств, проведення скайп-співбесід з роботодавцями.

На завершення учасники ярмарку дійшли висновку, що організація та проведення таких заходів дає людям з інвалідністю шанс знайти для себе підходящу роботу, яка принесе матеріальне забезпечення і моральне задоволення, або обрати напрямок професійного навчання чи перенавчання для забезпечення подальшого свого працевлаштування, а роботодавцям – можливість оперативно заповнити вакантні робочі місця, пристосовані для працевлаштування інвалідів.