23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Виїзна консультація безпосередньо у роботодавця
 
06.12.2017  |  Ж. Домбровська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Іваничівського районного центру зайнятості версія для друку
Виїзна консультація безпосередньо у роботодавця

 

IMG_20171130_135917Для подолання негативних наслідків у разі вивільнення фахівці Іваничівського районного центру зайнятості проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу шляхом проведення виїзних консультацій безпосередньо у роботодавців.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного ценру зайнятості Ж.Домбровська зустрілась із бухгалтером ФГ «Урожай Плюс» Л.Борейко. Говорили про розмір середньомісячної заробітної плати та частки працівників, які мають заробітну плату у межах нижче мінімальної заробітної плати. Зокрема, зверталася увага й на відповідальність за не виконання норм законодавства про працю, у тому числі щодо виплати заробітної плати найманим працівникам не нижче 3200 гривень.

ФГ «Урожай-плюс» розпочало свою трудову діяльність в 2005 році, займається вирощуванням зернових та бобових культур на території Іваничівського району на 420 орендованих гектарах землі. Вже довгий час керівник Олег Хом’як активно співпрацює із Іваничівським районним центром зайнятості щодо укомплектування робочих місць. На даний час у роботодавця працює 11 осіб, у тому числі одна особа із обмеженими фізичними можливостями. Професійно-кваліфікаційний склад працівників – слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортного засобу, слюсар-ремонтник, вантажник, агроном, бухгалтер, робітник фермерського господарства.

Фахівець служби зайнятості надала інформацію щодо послуг для роботодавців, зокрема, підбір кваліфікованого персоналу; навчання безробітних відповідно до потреб підприємства; організація ярмарків вакансій; компенсація суми заробітної плати за працевлаштованих безробітних, з числа внутрішньо переміщених осіб. Також акцентувала увагу на нових напрямках роботи служби зайнятості: «відеовакансії» підприємств, скайп-співбесіди.