13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Ярмарок вакансій - ефективна форма співпраці з роботодавцем
 
06.12.2017  |  Я.Поліковський, провідний фахівець Любешівського РЦЗ версія для друку
Ярмарок вакансій - ефективна форма співпраці з роботодавцем

 

DSCN9433Оперативне забезпечення роботодавців потрібними кадрами – одне з першочергових завдань служби зайнятості. Ефективною формою співпраці у цьому напрямку є організація ярмарків вакансій. 5 грудня в Любешівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» (АПГ “Пан Курчак”). До заходу долучилися 20 безробітних.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталія Олішкевич за дорученням роботодавця ознайомила присутніх з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу.

Фахівці центру зайнятості центру зайнятості окреслили ситуацію, що склалася на ринку праці, наголосили на необхідності бути конкурентоспроможним робітником, добре володіти навиками техніки пошуку роботи, самопрезентації, проявляти постійне бажання вдосконалювати набуті навички, прагнути зростати професійно.

В результаті заходу 2 безробітних виявили бажання ознайомитись з роботою безпосередньо на виробництві.

 

 

На фото : під час зустрічі