13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Спільно до зайнятості осіб з інвалідністю
 
06.12.2017  |  Надія Акіф'єва, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Любомльського РЦЗ версія для друку
Спільно до зайнятості осіб з інвалідністю

 

IMG_6050До Міжнародного дня інваліда в Любомльському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг ЦЗ Надія Акіф’єва звернула увагу присутніх на те, що служба зайнятості впроваджує нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю. Спеціалісти служби прикладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні особам з обмеженими фізичними можливостями і не залишити їх наодинці з своїми проблемами.

Разом з тим, кожному, хто шукає роботу, необхідно пам’ятати, що шлях до можливості її знайти значною мірою залежить від їх наполегливості, волі, бажання та конкретних дій. Особи з інвалідністю мають право на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, на працевлаштування з урахуванням компенсації єдиного соціального внеску роботодавцю, на участь в оплачуваних тимчасових та громадських роботах. Проінформовано, що особи з числа інвалідів, які звільнені з військової служби після участі в проведенні антитерористичної операції, за певних умов мають можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Запрошений на семінар голова Любомльсько-Шацької громадської організації УТОС Ігор Мороз розповів про та завдання та напрямки діяльності організації, що об’єднує 83 особи. При можливості, інваліди по зору забезпечуються санаторним лікуванням, продуктовими наборами, засобами догляду та пересування, солодкими подарунками до свят. При цьому добрим словом Ігор Григорович згадав меценатів, які інвалідам допомагають морально та матеріально.

Учасників семінару ознайомили з інформацією, що розміщена в центрі зайнятості для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вони підбирали собі роботу за допомогою банкомату вакансій, а також ознайомилися з вакансіями за межами району та області.

У підсумку заходу всі погодилися з думкою, що запорукою успішного працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих безробітних, які активно беруть участь у вирішенні такого важливого питання.