13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Разом проти насильства
 
06.12.2017  |  Володимир-Волинський МРЦЗ версія для друку
Разом проти насильства

 

DSCN9615Триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, сформувати активну громадянську позицію співвітчизників для його попередження та протидії і сприяти формуванню простору вільного від насильства у Володимир–Волинському міськрайонному центрі зайнятості проводяться заходи за участю соціальних партнерів.

Для покращення правової обізнаності і сприяння захищеності від проявів насильства у різних сферах для проведення семінару з безробітними запросили представника місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Начальник відділу правової інформації та консультації Сергій Лесик наголосив на тому, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Він порадив, як реагувати на прояви насильства, розповів про правові механізми попередження та протидії насильству, в тому числі приватній сфері.

На завершення заходу Сергій зауважив, що правова обізнаність та нетерпимість до будь-якого насильства є запорукою звільнення нашого суспільства від цього негативного явища та його існування на засадах ненасильницької ідеології і поваги до прав людини.