13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

"Сільпо" забезпечує роботою людей з інвалідністю
 
06.12.2017  |  Анжела Певнева, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Луцького МЦЗ версія для друку
"Сільпо" забезпечує роботою людей з інвалідністю

 

Результат пошуку зображень за запитом "сільпо"В рамках заходів щодо відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в залі засідань Луцького міського центру зайнятості відбулась презентація роботодавця - ТЗОВ «Фоззі-Фуд» (мережа супермаркетів «Сільпо»). В підприємства є потреба в працівниках з інвалідністю. Саме для цієї категорії громадян і відбулась презентація. Учасниками заходу стали 24 пошукачі роботи.

Представляла роботодавця інспектор з підбору кадрів Олена Бебко. Розповідаючи про секрет успіху компанії, яка діє на ринку з 1997 року, її філософію, цінності та бачення розвитку, вона зазначила, що ключову роль в компанії відіграють люди, які в ній працюють. Саме завдяки їхній наполегливій праці та відданості справі «Сільпо» обрано українцями, як найкращу мережею P71201-140929супермаркетів за підсумками премії «Retail Awards 2016».

Учасників заходу поінформували про потребу в працівниках, вимоги до них, умови праці та систему матеріальної винагороди працюючих за виконану роботу. Олена Бебко зауважила, що поряд з якісним підбором, багато уваги підприємство приділяє навчанню і розвитку персоналу. Всі нові працівники навчаються перед початком фактичної роботи, і в залежності від рівня посади навчання може тривати від двох до шести тижнів. Навчання, підвищення кваліфікації персоналу не зупиняється на стадії прийняття працівника на роботу, а і далі проводиться додаткове підвищення кваліфікації відповідно до вимог конкурентного середовища.

Серед присутніх виникало чимало запитань, на які представник роботодавця надала вичерпні відповіді. Учасники заходу заповнили анкети. В результаті, двох осіб з числа інвалідів запрошено для більш детальної співбесіди щодо їх майбутнього працевлаштування.