13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Знайомство з професією на виробництві
 
06.12.2017  |  Володимир-Волинський МРЦЗ версія для друку
Знайомство з професією на виробництві

DSCN9627

Продовжується діяльність Центру кар’єрного зростання «Профі» Володимир-Волинського ВПУ. За сприянням фахівців міськрайонного центру зайнятості у рамках профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам, або Твій шлях до успіху!» випускниці групи «Кравець» завітали до ательє «Мережка».

DSCN9629Ця екскурсія реалізовує ІІІ етап квесту – «Перший крок до роботи». Її учасниці дізнались, що даний заклад спеціалізується на виготовленні та ремонті одягу і побутових речей. Отже майстерність і творчий підхід працівника – запорука успішної діяльності і високо цінується.

DSCN9632Учениці училища поспілкувались з власницею ательє Тетяною Пагубою, яка розповіла про діяльність підприємства, що є досить молодим - понад рік існування. У «Мережці» шиють все і для всіх – саме такий підхід плюс висока якість виконаних робіт забезпечують їм популярність серед клієнтів і замовників.

Пані Тетяна зазначила, що в працівниках найбільше цінує професіоналізм і творчий підхід у роботі. Також вона повідомила про можливість проходження практики на підприємстві.

Екскурсія на виробництво дала можливість її учасницям краще зрозуміти реалії трудової діяльності за обраною професією, ознайомитись з вимогами роботодавця, усвідомити свої можливості та визначити власні шляхи до працевлаштування.