13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"
 
06.12.2017  |  Людмила Головацька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ версія для друку
Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"

 

IMG_20171205_103556102Семінар на таку тему за участю представника Головного управління національної поліції у Волинській області Віктора Кравчука відбувся у Луцькому міському центрі зайнятості. Захід пройшов в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Торгівля людьми - одна з найбільш гострих проблем сучасності. Сексуальне насильство, примусова праця, експлуатація дитячої праці, «домашнє рабство» - все це жахливі форми одного і того ж злочину.

Віктор Кравчук ознайомив учасників заходу з основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, та які документи необхідні для виїзду та перебування там. Розказав про наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції, переваги легального працевлаштування, правовий захист громадян за кордоном (організації та установи, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном).

Учасники заходу дізналися про масштаби, сучасні тенденції, ознаки, причини та наслідки щодо торгівлі людьми, міжнародне та національне законодавство у сфері протидії торгівлі людьми, його форми та види допомоги, які можуть бути надані потерпілим. Також прозвучала інформація про консультаційні послуги для безробітних, гарячі лінії, організації, куди можна звернутися за допомогою.

Такі заходи допомагають безробітним отримати повну інформацію про безпечні, законні методи працевлаштування.