13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Від правильного рішення залежить майбутнє
 
06.12.2017  |  Алла Мадяр, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Іваничівського РЦЗ версія для друку
Від правильного рішення залежить майбутнє

Аби ознайомити школярів з реальною ситуацією на ринку праці району, розширити їх уявлення про професії, які є актуальними та будуть затребувані у майбутньому, профорієнтатор Іваничівського районного центру зайнятості провела третій етап профорієнтаційного квесту «ТВІЙ вибір!» під назвою «Приміряй професію» з учнями школи села Милятин.

Профорієнтаційний захід відбувся у формі гри «Твої професійні рішення», яка допомогла школярам поринути у світ дорослих, де потрібно самостійно приймати рішення щодо власного майбутнього. Така форма профорієнтаційної роботи допомогла зрозуміти школярам, як майбутнє матеріальне становище залежить від професійного вибору, і яскраво продемонструвала важливість здобуття затребуваної на ринку праці професії. Приклади вибору майбутньої професії підказали іншим, як правильно обрати свою професійну стежину і яких помилок не слід допускати.

На завершення заходу фахівці центру зайнятості роз’яснили присутнім важливість формули вибору професії та побажали успіхів у прийнятті професійних рішень. Школярі, переповнені яскравими враженнями, подякували фахівцям за цікаво та змістовно проведений час та висловили сподівання щодо наступних профорієнтаційних зустрічей.