13 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Школярам допомагали обрати професію
 
07.12.2017  |  Л.Мартинюк, провідний фахівець з питань зайнятості Ківерцівського РЦЗ версія для друку
Школярам допомагали обрати професію

У центрі дитячої та юнацької творчості м.Ківерці відбувся традиційний «Ярмарок професій» для учнів 9-их та 11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ст. м.Ківерці та району. Організаторами заходу вже декілька років поспіль є відділ освіти Ківерцівської райдержадміністрації спільно з районним центром зайнятості.

У проведенні ярмарку професій взяли участь представники 20 навчальних закладів Волинської та сусідньої Рівненської областей: Коледж технологій бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Академія рекреаційних технологій і права, Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського, Луцький педагогічний коледж, Рожищенський коледж ЛНУ ветеринарної медицини, Луцький медичний коледж «Монада», Колківське ВПУ, Торчинський професійний ліцей, Луцький кооперативний коледж ЛКА та інші. Представники навчальних закладів демонстрували презентації про умови та етапи вступу, навчально-матеріальну базу закладу, професійний склад викладачів, свої досягнення, зокрема, про можливість подальшого навчання та стажування  за кордоном. Всі запрошені представники навчальних закладів намагалися якомога  більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя.

Провідний фахівець Ківерцівського центру зайнятості Любов Мартинюк ознайомила присутніх із послугами служби зайнятості, якими можуть скористатися випускники, з переліком професій, курсами підвищення кваліфікації та навчальними закладами, за якими організовує навчання центр зайнятості. Зокрема, акцентувала увагу на центрах професійно-технічної освіти ДСЗ. Профінформатор зазначала про важливість правильного вибору професії.

Бажаємо майбутнім випускникам не помилитися з вибором професії, знайти своє покликання, отримати достойну професію та стати справжніми професіоналами своєї справи!